Kontakt

            Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 5

 

ul. Kopernika 40, 90-552 Łódź

tel.: (42) 637-16-08, tel/fax.: (42) 637-06-31 kom.: 786-084-884

http://ppp5-lodz.pl

e-mail: kontakt@ppp5.elodz.edu.pl

 

Administrator  RODO –  Barbara Łaska email: b.laska@ppp5.elodz.edu.pl

Inspektor ochrony danych osobowych – Jacek Metrycki

 

Kontakt ze specjalistami:

  1. Grażyna Podgórska – psycholog g.podgorska@ppp5.elodz.edu.pl
  2. Anna Kabacińska – psycholog a.kabacinska@ppp5.elodz.edu.pl
  3. Aneta Koliczkowska – psycholog a.koliczkowska@ppp5.elodz.edu.pl
  4. Joanna Anforowicz – psycholog a.anforowicz@ppp5.elodz.edu.pl
  5. Marta Cieplucha – psycholog m.cieplucha@ppp5.elodz.edu.pl
  6. Anna Bronowicka – psycholog a.bronowicka@ppp5.elodz.edu.pl
  7. Dominika Buczyńska – psycholog d.buczynska@ppp5.elodz.edu.p
  8. Dorota Bukowczyk-Marzec – psycholog d.bukowczyk@ppp5.elodz.edu.pl
  9. Jacek Buczyński – psycholog j.buczynski@ppp5.elodz.edu.pl
  10. Barbara Kądziołka – psycholog b.kadziolka@ppp5.elodz.edu.pl

 

  1. Maciej Kuliberda – pedagog m.kuliberda@ppp5.elodz.edu.pl
  2. Marta Jabłońska – pedagog m.jablonska@ppp5.elodz.edu.pl
  3. Anna Popławska – pedagog a.poplawska@ppp5.elodz.edu.pl
  4. Magdalena Pabijanek – pedagog m.pabijanek@ppp5.elodz.edu.pl
  5.  Beata Szymczak – pedagog b.szymczak@ppp5.elodz.edu.pl
  6. Joanna Kocot – pedagog j.kocot@ppp5.elodz.edu.pl
  7. Edyta Sabicka – pedagog e.sabicka@ppp5.elodz.edu.p
  8. Oliwia Kołodziejska – pedagog o.kolodziejska@ppp5.elodz.edu.pl

 

  1. Patrycja Pokorska – logopeda p.pokorska@ppp5.elodz.edu.pl
  2. Agata Socha – logopeda a.socha@ppp5.elodz.edu.pl
  3. Anna Podhalicz – logopeda a.podhalicz@ppp5.elodz.edu.pl

Poradnia jest czynna od poniedziałku do piątku od 8 do 18.

 

Do Poradni można zapisać się w sekretariacie lub telefonicznie.

 

Korzystanie z pomocy w Poradni jest dobrowolne i nieodpłatne, nie wymagamy skierowań.

 

Zapewniamy dyskrecję oraz poszanowanie prawa rodziców  do podejmowania decyzji.

Dojazd:

Tramwaje linii 12, 16.

Autobusy linii 65A, 80, 86A, 86B, 99.

Skip to content