W dniu 14 lutego Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 5 w Łodzi miała zaszczyt wraz z Integracyjną Szkołą Podstawową nr 67 w Łodzi oraz Szkołą dla Słabowidzących i Niewidomych zorganizować spotkanie z Panią Izabelą Zietką – Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej oraz Dyrektorami szkół specjalnych i poradni psychologiczno-pedagogicznych z województwa łódzkiego na temat projektowanych zmian w edukacji uczniów ze zróżnicowanymi potrzebami edukacyjnymi.
Ostatnie wpisy
- Nowe narzędzia diagnostyczne zakupione z grantu – Perspektywa 3P dla województwa łódzkiego
- Konferencja „Zaufanie i trauma – od teorii do praktyki pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi”.
- Spotkanie sieci współpracy: „Nowe ramy współpracy przedszkola, szkoły i poradni”
- 📢 Rozwijamy kompetencje naszego zespołu!
- Perspektywa 3P dla województwa łódzkiego
Najnowsze komentarze